Fakticky

A rough and unforgiving concrete with pieces of gems, plates of gold or pieces of porcelain create and etheric symphony, that reminds us we never know what can be found under hard cover. That is the unique beauty of Fakticky jewelery.

 

I found my “globe” on Prague’s Design market, which is the best place to discover the right necklace for you, but you can also purchase them online on Fler as well as keep updated with the brand on facebook.

Fakticky

 

//CZ//Drsný a tvrdý litý beton spojený s kousky neopracovaných polodrahokamů, plátky zlata či porcelánu tvoří éterickou symfonii, která připomíná, že i pod tvrdou slupkou lze najít dechberoucí jemnost a krásu. Tak ne mě působí šperky od Fakticky. Svoji “kouli” s křišťálem a pyritem jsem si vybrala na pražském Designmarketu, a to dost rychle, usmívala se na mě, přišla mi dokonalá svojí “barevností”, i tím, že  z každé strany je jiná.

 

Fakticky2

 

Šperky od Fakticky můžete koupit na Fleru, a novinky, chystané prodejní akce a tvorbu sledovat na facebookuDoporučuju se na ně podívat naživo, tak si najdete přímo ten svůj:)
Marketa Fakticky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *