Zlaté české ručičky – Bioga

Krásný den všem!:)

Ráda bych dnešním příspěvkem rozjela nové téma na blogu s názvem Zlaté české ručičky, které se bude věnovat věcem vyrobeným šikovnými lidmi u nás doma. Máme tu tolik nadaných lidí s dobrými nápady, tak proč stále jen kupovat věci vyrobené v Číně?

Do jógy jsem se pustila pár měsíců zpět ( a asi si zaslouží i samostatný článek), a hned mi bylo jasné, že dobře padnoucí a pohodlné oblečení, o kterém vpodstatě ani nevíte, je základ. Legíny sesouvající se při cvičení dolů, příliš těsný nebo naopak volný pas, nebo padající tričko, které vám při psovi hlavou dolů přepadne přes obličej a nemůžete pak ani pořádně dýchat natož něco vidět…a bylo na čase se poohlédnout po nějakém cvičebním úboru:) /kdo si pamatuje modré trenýrky a jarmilky ?/

Při googlení vět typu “The best yoga leggins” jsem se většinou proklikala na stránky amerických značek typu Lululemon, ale dávat za legíny, které si ani nemohu vyzkoušet, 100 dolarů, poštovné a clo jako  bonus, se mi příliš nechtělo. Proto jsem zalovila v českém rybníčku a našla legínový grál – Bioga!

bioga2

Zdroj mého nadšení v několik bodech:

  • objednané legíny sedí, jako kdyby byly ušité na míru
  • jsou ručně vyrobené v ČR, resp. na Moravě ( na legínách máte opravdu nápis “Made in Moravia”:)
  • materiál je neuvěřitelně příjemný
  • ten pas! boží pas! dá se totiž vyhrnout nahoru, takže můžete k legínám bezproblému obléci krátký top, a nebudete ukazovat pupek, jestli nechcete:). Zároveň si pas můžete srolovat dolů až na bokový střih, když máte třeba delší tílko. A ani jedna varianta nikde netlačí, a hlavně při cvičení nepadá. To je na patent neboco.
  • a vzory jsou taky boží

Sehnat je můžete přímo na Fleru, eshopu Bioga a částečně také na eshopu Bionino společně s další nabídkou jógového i nejógového oblečení. Já už vymýšlím, co si dalšího objednám… V čem cvičíte rády/i vy? Sem s tipy!

Bioga3

zdroj fotek: Bioga (se svolením autorky)
Marketa Zlaté české ručičky – Bioga

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *